Views
9 months ago

Wandelkrant Nr. 12

  • Text
  • Jotunheimen
  • Cuneo
  • Bohemen
  • Path
  • Moselsteig
  • Moezel
  • Land
  • Woud
  • Walk
  • Maasvallei
  • Nisse
  • Geraardsbergen
  • Hoeilaart
  • Wandelkrant
De Wandelkrant is een gratis en onafhankelijk Wandel- & Outdoor magazine voor de actieve wandelaar en sportelaar met aandacht voor natuur en cultuur. In deze 12de editie: Zoniënwandeltocht Hoeilaart, PLUS-Wandeldag Geraardsbergen, Walk2Gether, De bloemendijken rond Nisse, Rivierpark Maasvallei, Terugblik SAFF Walk, Het Zwarte Woud, Sankt Wendeler Land, Droompaden van de Moezel, Moselsteig, The South West Coast Path, Zuid-Bohemen, Cuneo, Nationaal Park Jotunheimen.

21ste Boswandeling De

21ste Boswandeling De Kwartels vzw PZ Oosteeklo, Assenede Zondag 4 oktober Huguardistocht - de Wegwijzer 4103 - Taverne Het Kouterhof, Hoegaarden 14de wandeling tussen Demer en Nete te Ramsel - De Lustige Stappers Vzw Langdorp Parochiezaal Ramsel, Herselt Jan Tielenstocht Golden Cup OK50 Zonhoven St.Jan Berchmansinstituut, Zonhoven Mergelwandeling - Wandelcomité St Rosa Sibbe - Café Aan de Kirk Sibbe, Valkenburg Lafeltwandeling - ‘t Vossenpad vzw - PC Vlijtingen, Riemst Stiltepad Dender-Mark Noord vtbKultuur Aalst Sint-Jan-Baptistkerk Geraardsbergen Zaterdag 10 oktober 8ste Elfenwandeling De Ravelse Wandelaars Feestzaal Mieke Pap, Ravels Klaverbladtocht - Levenslijnteam Damme - Feesttent Radio Moerkerke, Damme 6de Herfsttocht - WSV Milieu 2000 Lommel vzw Zaal Den Horst, Lommel Zondag 11 oktober Rose Gronontocht - St.-Jansstappers Essen - PC Essen Maas Trek - Regionaal Landschap Kempen en Maasland Veerpont Meeswijk - Berg aan de Maas, Maasmechelen Achelse Kluiswandeling De Grevenbroekers Zaal de Statie Hamont-Achel Streekbierentocht - Wandelclub St-Pieters-Leeuw - Zonnig Leven Sint-Pieters-Leeuw 25ste Wandeltocht Herdenking Marcel Verstraete - WSK Marke vzw 012 - Zaal De Zuiderkouter, Harelbeke Plus Wandeldag - Provinciale Bestuurskern Oost-Vlaanderen - Jeugdcentrum De Spiraal, Geraardsbergen Maandag 12 oktober Maandagtocht 3-6-9 - WSV De Rakkers vzw - Witte Zaal Bolderberg, Heusden-Zolder Appelentocht - Wandelclub Strooplekkers Borgloon vzw PZ Hoepertingen, Borgloon Dinsdag 13 oktober 2de dag vd weektocht - vzw Wandelclub Natuurvrienden Deinze - Voetbalstadion SK Deinze 2e SCOTA-tocht Wijtschotduvels Kantine ASKC, Schoten Woensdag 14 oktober Klavertje 3 tocht WSV De Dragonders vzw OC Stokrode, Hasselt Donderdag 15 oktober Herfst in Heesbos WSV Horizon Donk vzw De Wiekslag, Halen Bleken in oktober - Harmoniestappers Mol-Millegem VA101 Lokaal van de Gidsen, Mol Zaterdag 17 oktober Finalewandeling Walk 2 Gether - De Korhoenstappers Bedrijfshal Natuursoep bvba Arendonk Tienbundertocht WSC Langdorp Kortakkerzaal, Aarschot Zondag 18 oktober 1ste Herfstwandelingen Vreugdestappers Huldenberg De Cerkel, Bertem Officiele herfstwandeling WSV De Gelliker Galliaren OC ‘t Kloester, Lanaken HerfstwandeltochtTrampelkeu WSV Trampelkeu Schimmert Café “Oos Heim”, Schimmert 8e Vives Campustocht Brugsche Globetrotters VZW Vives Campus, Brugge Herfsttocht - wsv De Lustige Wandelaars Merchtem - Zaal Harmonie, Merchtem Appelpadwandeling ‘t Vossenpad vzw Kerk Zepperen, Sint-Truiden Maandag 19 oktober Kapellekenstocht - De Trotters Runkst Hasselt - OC Runkst, Hasselt Woensdag 21 oktober Midweekwandeltocht De Veldlopers Café Paddock, Gulpen Donderdag 22 oktober Bietentocht - De Vriendenkring Kortijs - Cultuurhuis Den Dries, Gingelom Zaterdag 24 oktober August Molenberghstocht WPG Beringen VL051 Buurthuis De Kardijk Beringen 1ste Bethoosterse Broekentocht - De Tervaete Stappers Keiem 439 - O.C Ingelram, Diksmuide Kanalentocht Levenslijnteam Damme Zaal Beuterblomme, Damme Zondag 25 oktober 53e Kastelentocht De Veldlopers - Herberg De Zwarte Ruiter, Gulpen Officiële Trotterstocht - De Trotters Runkst Hasselt - Witte Zaal, Bolderberg Oudsberg - Duinengordel Zavelbos, Meeuwen-Gruitrode Maandag 26 oktober Herfsttocht Wandelclub Aviat Sint-Truiden Zaal Lindenhof, Sint-Truiden Zaterdag 31 oktober Kiste Trui Wandeltocht CV de Krölstarte - MFC de Koppel, Middelaar Halloween Night - vzw spoetnikstappers - Sporthal De branding, Middelkerke Zondag 1 november Herfsttocht - Wandelclub Sport + Kinrooi vzw Ontmoetingshuis De Riet, Maaseik 28ste Allerheiligentocht - WSV Buitenbeentjes Landegem, Parochiezaal Merendree, Nevele 10e Klein Peerkentocht De Korhoenstappers De Heischuur, Oud-Turnhout Donderdag 5 november Spektocht OK50 Zonhoven PZ Halveweg, Zonhoven Zaterdag 7 november 11e Waregem Wandelt Het Wandelend Paard - Vrije basisschol “De Duizendpoot”, Waregem Spokentocht Florastappers Gent vzw DeVierdeZaal, Gent Zondag 8 november 25ste Brigandtrotterstocht WSV De Brigandtrotters vzw Sportstadium Evenementenhal Ingelmunster Wandel Mee Dag Wandelclub Tornado vzw Gildezaal Boortmeerbeek Lakenbosschentocht - Brugse Ommeland Wandeltrofee Godelievstappers Ruddervoorde - De Gilde, Oostkamp Campinatocht - W.S.V. MOL PZ Witgoor-Dessel, Dessel Maasduinentocht - Wandel Sport Vereniging Door Wilskracht Sterk Afferden Gemeenschapshuis Iedershuus Afferden Herebossen - De Gruun Zipkes - GC IJzermael, Hulshout Herfstwandeling Epen Wandelstichting Epen Cafe Monti Epen Woensdag 11 november Dorne route - Sporton vzw OC SOK, Diest Wandel Mee Dag - Vlaanderen Wandelt - Hanske de Krijger Oudenaarde vzw - Evenementenhal Qubus, Oudenaarde Damme Wandelt Levenslijnteam Damme Sporthal ’t Veld, Damme 36ste Kapoenentocht Wandelclub De Kapoenen Jeugdontmoetingscentrum Kapelle-op-den-Bos Wandel Mee Dag De Wase Steinbockvrienden De Droomballon, Sint-Niklaas Wandel Mee Dag WSV De Lachende wandelaars

vzw - Sportcentrum Aalter 7de Pottentocht De Rode Stappers A061 Domein Teunenberg, Olen Zaterdag 14 november 34ste Wandelmeedag - VZW Wandelclub Natuurvrienden Deinze Aktivia Nr 140 - Zaal Vlasschuur, Deinze Dommeltocht WSV De Dommeltrippers vzw Feestzaal Sint Hubertuscollege, Neerpelt Zondag 15 november 23e Leiewandeling - Postiljon Wandelclub Merelbeke vzw Vissersdijkstraat 1 te Gent 24ste Officiële Horizontocht WSV Horizon Donk vzw Campus Amandina Herk-de-Stad Najaarstocht wsv olympic deurne vzw Atheneum Schilde Pijnvenwandeling - ‘t Vossenpad vzw - Bosmuseum, Hechtel-Eksel Wandeling in Oetingen vtbKultuur Aalst Dorpsplein Oetingen, Gooik Dinsdag 17 november Klavertje 4 tocht - WSV De Dragonders vzw - Schuttersgilde Sint Lambertus, Lummen Woensdag 18 november Midweekwandeltocht De Veldlopers - Café Paddock, Gulpen Donderdag 19 november 9de Hoeverbergentocht, WSV Milieu 2000 Lommel vzw - Voetbalkantine Kattenbos Sport, Lommel Vrijdag 20 november Novembertocht De margrietestappers vzw OC de schouw, Lichtervelde Zaterdag 21 november Sint Nicolaastocht - De Wandelende Krabben - Voestalpine Van Niftrik Polynorm, Putte Zondag 22 november 18de Aawe Kleiretocht WSV Schorrestappers APB De Schorre, Boom Herfsttocht wsv Crescendo Schinnen Café Bie Laurengske, Puth Zoniënwoudwandeltocht IJsetrippers - R.B.S. Het Groene Dal, Hoeilaart Maandag 23 november Najaarstocht - Wandelclub Aviat Sint-Truiden - Gemeentelijke Feestzaal Aalst-Dorp, Sint-Truiden Zaterdag 28 november Herfsttocht - wandelclub Roal Benti vzw - PZ Sint-Laureins Zondag 29 november 9de Kempische Ardennenwandeling - Wiekevorstse Stappers Sportbar sportcentrum “Joris Verhaegen”, Hulshout Uilentocht Wsv de Ranstuilen vzw Parochiezaal Oelegem, Ranst Uilenspiegeltocht - Viggaaltocht - WSV De Lachende Wandelaars vzw - Gemeentelijke feestzaal Katershoek, Knesselare Ellikomwandeling - ‘t Vossenpad vzw - Hoogmolen, Meeuwen-Gruitrode Ophovenderheide Duinengordel Kerkhof in Opglabbeek Zondag 6 december Brillanttochten - Parel van het Pajottenland, Wandelclub Vollezele, Feestzaal Belvedère, Galmaarden Sinterklaastocht-Wintertocht B.P.W.C. - WSC Langdorp Zaal Demervallei, Aarschot Langemantocht - WSV De Rakkers vzw, PC St.-Jansheide Kuringen, Hasselt Dinsdag 8 december Najaarswandeling W.S.V. MOL Gidsenlokaal Nele, Mol Zaterdag 12 december Wintertocht Grashoppers Keiberg PZ Sint Norbertus, Herselt 12de wintertocht - De Tervaete Stappers Keiem 439 Zaal De Kring, Diksmuide Leuven, eeuwenoud springlevend - WSP Heverlee-Leuven vzw - K.A. Redingenhof, Leuven Gent bij nacht - Florastappers Gent vzw - Kaho, Campus Rabot, Gent Zondag 13 december Wintertocht en fotozoektocht voor kinderen - Godelievestappers Ruddervoorde Sporthal De Stooien Hane, Zedelgem Smoutebollentocht WSV St.-Michielstappers vzw Zaal De Eikel, Brecht Kerstsfeer in Sint-Truiden Wandelclub Aviat Domein Terbiest, Sint-Truiden Poldertocht - vzw spoetnikstappers - Gemeenteschool Ter Zelte Slijpe, Middelkerke Donderdag 17 december Boerenkrijgtocht - De Trotters Runkst Hasselt - OC Runkst Zaterdag 19 december Winters wandelen - WSV Horizon Donk vzw - Basisschool Herckerhof, Herk-de-Stad Brugge Binnenste Buiten in Kerstsfeer Brugsche Globetrotters vzw KTA Sint-Michiels, Brugge Zondag 20 december Kerstmistocht - WPG Beringen VL051 Stedelijke Feestzaal De Cor, Beringen Eindejaarstocht Wandelclub De Marktrotters Herne vzw PC Bavo, Herne 9de Herdenkingstocht Stichter Maurice De Bruyne Postiljon Wandelclub Merelbeke vzw - Zaal Oud Gemeentehuis Zwijnaarde, Gent Wintertocht WSV Leuven vzw Boudewijnstadion, Leuven Kluizenaarswandeling ‘t Vossenpad vzw - Domein Kriekaert Gellik, Lanaken Antwerpen in de winter Provinciale bestuurskern Aktivia Antwerpen, Sint-Lievenscollege, Antwerpen Kerststallentocht Wandelclub De Smokkelaars Stekene - Sporthal Stekene Zaterdag 26 december Eindejaarstocht WSV De Dragonders vzw OC Stokrode, Hasselt Snerttocht - wsv Voetje voor Voetje Valkenswaard - De Dommelstroom, Valkenswaard Kerstsfeer in Damme Levenslijnteam Damme Zaal Delporte, Damme Oudenaarde in kerstsfeer Hanske de Krijger Oudenaarde Bernarduscollege, Oudenaarde Zondag 27 december 10de Mieke Pap-Route en 4de Marathon van ‘t Kempens Landgoed - De Ravelse Wandelaars - Sporthal ‘t Molenslop, Ravels Wintertocht - WSV Holsbeek Voetbalkantine Holsbeek 30 ste Eindejaarstocht - WVK Puurs - De Kollebloem Puurs Eindejaarstocht - Wandelvereniging Vilt - Café feestzaal Cascade, Berg en Terblijt 30 ste Eindejaarstocht winterserie A.P.W.C. - WVK PUURS De Kollebloem, Puurs Hooggoedwandeling - WSV De Lachende Wandelaars vzw Sportcentrum Aalter Oliebollentocht - wsv Door Wilskracht Sterk Afferden Gemeenschapshuis Iedershuus, Afferden Solterheide - Duinengordel - Orshof, Meeuwen-Gruitrode Maandag 28 december Eindejaarstocht - Wandelclub Aviat Sint-Truiden - Voetbalkantine Nieuwerkerken VV Dinsdag 29 december 19de Kortrijk Feeëriek WSK Marke vzw 012 JC Tranzit, Kortrijk Ondanks alles kan er hier of daar toch nog een fout in dit overzicht staan. Voor de laatste stand, zie: www.wandelkrant.be/ wandelkalender

Onze edities:

Wandelkrant Nr. 27
Wandelkrant Nr. 26
Wandelkrant Nr. 20
Wandelkrant Nr. 19
Wandelkrant Nr. 18
Wandelkrant Nr. 17
Wandelkrant Nr. 16
Wandelkrant Nr. 15
Wandelkrant Nr. 14
Wandelkrant Nr. 13
Wandelkrant Nr. 12
Wandelkrant Nr. 11
Wandelkrant Nr. 10
Wandelkrant Nr. 09
Wandelkrant Nr. 08
Wandelkrant Nr. 07
Wandelkrant Nr. 06
Wandelkrant Nr. 05
Wandelkrant Nr. 04
Wandelkrant Nr. 03
Wandelkrant Nr. 02
Wandelkrant Nr. 01
Wandelkrant Nr. 21
Wandelkrant Nr. 22
Wandelkrant Nr. 25
Wandelkrant Nr. 24
Wandelkrant Nr. 23